czwartek, 8 marca 2012

Egzorcysta

EGZORCYSTA. Moje Spotkanie z Gabrielem Amorthem cz.I DVD


7 kwietnia 2010 Dominik Tarczyński, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Katolików CHARYZMATYCY, po raz pierwszy spotkał się w Rzymie z o. Gabriele Amorthem aby porozmawiać o jego pracy ,doświadczeniu oraz roli egzorcystów w Kościele. Spotkanie podczas którego poruszone zostały różne aspekty pracy egzorcysty, zostało zarejestrowane, a następnie wydane aby zawarte w nim treści pomogły w zrozumieniu tego trudnego tematu osobom świeckim ale także duchownym.   

W ponad godzinnej rozmowie, o. Amorth dzieli się swoim doświadczeniem ale także radami dla osób świeckich które chcą posługiwać modlitwą o uwolnienie oraz jako osoby asystujące egzorcystom. Do księży którzy czują się powołani do posługi egzorcysty kierowane są konkretne rady dotyczące tego jak zacząć swoją posługę aby uniknąć wielu błędów.


o. Gabriele Amortha nie zapomina także o osobach i rodzinach które potrzebują pomocy egzorcysty - po zakończonej rozmowie odmawia modlitwę / błogosławieństwo w intencji wszystkich którzy oglądają tę rozmowę.

W celu dokonania zakupu filmu z wywiadem z o. Gabriele Amorthem wejdź na Egzorcysta i kliknij okładkę
EGZORCYSTA. Moje Spotkanie z Gabrielem Amorthem cz. II DVD
W rok po pierwszym spotkaniu, Dominik Tarczyński ponownie rozmawia z o. Gabriele Amorthem. Pierwsza cześć wywiadu zawiera opisy pracy egzorcysty, przypadki opętań oraz informacje o zagrożeniach. W drugiej części możemy usłyszeć odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania dotyczące duchowości; Czy demon zna nasze myśli? Czy można zostać opętanym "nieświadomie"? Na te i wiele innych pytań o. Amorth szczegółowo odpowiada w drugiej części filmowego wywiadu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz